Kleurplaat 2019   

Wat is dat , een kleindierenshow ?

                 

 

 

 

 

 

 

 

 


    

    

Bericht: 16-6-2020

Beste Schoolkinderen en klein-dier-liefhebbers,

Het bestuur van de Kleindierenshow “Midden Veluwe” heeft helaas moeten besluiten dit jaar de tentoonstelling niet te laten plaatsvinden.

De huidige maatregelen (richtlijnen, geboden en verboden) rondom het coronavirus en het onzekere perspectief op verbetering van de situatie zijn aanleiding voor dit besluit. Wij hebben uiteraard het volste begrip voor de door de overheid opgelegde maatregelen. Deze maatregelen maken het echter naar ons oordeel niet mogelijk om op verantwoorde wijze, voor mens en dier, een tentoonstelling te organiseren.

Wij hopen u in 2021 in goede gezondheid weer op onze tentoonstelling te mogen begroeten.


Met vriendelijke groet,
namens het bestuur Kleindierenshow “Midden Veluwe”,
Gerrit Bijsterbosch (secretaris)

              

 

 

 

 

 

Kleurwedstrijd ~ 2019  

Contactpersoon kleurwedstrijd:

Rob Feber e-mail: kleurwedstrijdKMV@gmail.com 

 

               

              

 

 

 

Kleurplaat 2019 is ontworpen door Kyra Jeanine Illustraties

 

 

    

 

Mai van de Prinses Julianaschool is de winnares van de hoofdprijs van de kleurwedstrijd van de Midden Veluwe Show 2019.
Mai: van harte
gefeliciteerd, de jury was unaniem!!!

De andere kleurplaten: Kleurplaten 2019

 

Winnaars: Gefeliciteerd!  

Dank voor jullie interesse en deelname. Iedereen die een kleurplaat heeft ingeleverd, heeft een vrijkaartje gekregen van de leerkracht. We hopen jullie te zien op onze  kleindierenshow.

De prijzen kunnen opgehaald worden tijdens de openingsuren van de Kleindierenshow "Midden Veluwe"

De kleurplaten worden tentoongesteld en mogen door de betreffende leerling ook weer meegenomen worden.

En...Niet alleen de prijzen zijn leuk, ook de kleindierenknuffelhoek , de tentoongestelde / gekeurde dieren  en de hobbykraampjes .Ieder jaar is er weer een verrassing. Weer de moeite waard! 

16e Kleindierenshow "Midden Veluwe" 

                             10 - 11 - 12 oktober 2019 

                Oranjehal, Bentweideweg 25, 7345AL Wenum-Wiessel

                                  Geopend voor publiek

                         Donderdag 10 oktober 2019  : van 20.30uur tot 22.00 uur

                         Vrijdag      11 oktober 2019  :  van 13.00uur tot  22.00 uur

                         Zaterdag    12oktober 2019  : van 10.00 uur tot 16.00 uur 

 

Op deze pagina gaan we berichten plaatsen over de kleurwedstrijd 2019.

PRIJSWINNAARS 2019

 

Prijs

Naam

School

Groep

Hoofdprijs

Mai

Prinses Julianaschool

5

 

Prijs

Naam

School

Groep

1e prijs

Elvera Boogaard

Eben Haezerschool

1

1e prijs

Matteo

Sprenge Emst

2

1e prijs

Anna Kwintenberg

Eben Haezerschool

3

1e prijs

Noemi Vinke

Sprenge Emst

4

1e prijs

Klaas-Jan van de Brake

School met de Bijbel

5

1e prijs

Mette Leeuwenkamp

Eben Haezerschool

6

1e prijs

Mariet Stekelenkamp

Eben Haezerschool

7

1e prijs

Sem Buitenhuis

Sprenge Emst

8

1e prijs

Laura Steunenberg

Wenums Veldzicht

 

 

Prijs

Naam

School

Groep

2e prijs

Juda

Eben Haezerschool

1

2e prijs

Ella Weyenberg

Eben Haezerschool

2

2e prijs

Marella Borkent

Eben Haezerschool

3

2e prijs

Noa Dijkgraaf

Eben Haezerschool

4a

2e prijs

Sem Kluin

Eben Haezerschool

5

2e prijs

Lucy van Vliet

Sprenge Emst

6

2e prijs

Maya Grootveld

Prinses Juliana

7

2e prijs

Aron Leeuwenkamp

Eben Haezerschool

8

2e prijs

Feya Goossens

Wenums Veldzicht

 

 

Prijs

Naam

School

Groep

3e prijs

Levi

Eben Haezerschool

1

3e prijs

Amy Heres

Eben Haezerschool

2

3e prijs

Mark Hertgers

Eben Haezerschool

3

3e prijs

Lize-Marie

Eben Haezerschool

4

3e prijs

Sophie Frens

Eben Haezerschool

5

3e prijs

Yamaro Koetsier

Sprenge Emst

6

3e prijs

Eline Gerritsen

Eben Haezerschool

7

3e prijs

Eline

Sjofar prinses Beatrix

8

3e prijs

Bente van der Stroom

Wenums Veldzicht

 


 

Prijs

Naam

School

Groep

Troostprijs

Joah Heres

Eben Haezerschool

1

Troostprijs

Sven van Amersfoort

De Diamant

1

Troostprijs

Julia Keurhorst

Eben Haezerschool

1

Troostprijs

Emma Geerdes

Sterrenschool

2

Troostprijs

Louise van Ens

Eben Haezerschool

2

Troostprijs

Matz Joppe van Put

Sjofar prinses Beatrix

2

Troostprijs

Lars Keizer

School met de Bijbel Emst

2

Troostprijs

Mart Leeuwenkamp

Eben Haezerschool

2b

Troostprijs

Elise Dijkgraaf

Eben Haezerschool

2b

Troostprijs

Job Kluin

Eben Haezerschool

2

Troostprijs

Lotte Slijkhuis

Sjofar prinses Beatrix

1/2

Troostprijs

Lymee

Krugerstee

3

Troostprijs

Sahiia

Krugerstee

3

Troostprijs

My

Prinses Julianaschool

3

Troostprijs

Talia

Krugerstee

3

Troostprijs

Hira

Krugerstee

3

Troostprijs

Julia Versloot

Eben Haezerschool

4

Troostprijs

Gerrit Gerritsen

Eben Haezerschool

4a

Troostprijs

Mandy

Oosterhuizen

4

Troostprijs

Ruby

Sprenge Emst

5

Troostprijs

Ninke

Eben Haezerschool

5

Troostprijs

Rhode

Eben Haezerschool

6

Troostprijs

Stephanie Chou

Sprenge Emst

6

Troostprijs

Ruben Kwintenberg

Eben Haezerschool

5/6

Troostprijs

Rosalie

Eben Haezerschool

6

Troostprijs

Shanaya

Sprenge Emst

6

Troostprijs

Alwin van Asselt

Eben Haezerschool

6

Troostprijs

Julia Wilbrink

Eben Haezerschool

7

Troostprijs

Lorena van Rijssen

Krugerstee

7

Troostprijs

Louisa Boogaard

Eben Haezerschool

8

Troostprijs

Esmee Bleumink

Wenums Veldzicht

 

Troostprijs

Bram van der M

Wenums Veldzicht

 

 

●Deelnemende scholen 2019: